Turkcell Dakika Kontör Sorgulamaturkcell-kalan-dakika-sorgulama


Turkcell 34 Milyon abonesiyle ülkemizin en büyük GSM operatörüdür.Turkcell çıkardığı kampanyalarıyla , baz istasyon sayılarını arttırarak ülkemizin her köşesine ulaştırdığı çekim gücüyle milyonlarca aboneye ulaşmış durumdadır.Turkcell abonelerinin sıkça sorduğu soruların başında Turkcell Dakika Sorgulama , Turkcell Kontör Sorgulama soruları gelmektedir.

Peki Turkcell Kalan Dakika Kontör Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?Aslında tam bir kullanıcı dostu olan ülkemizdeki GSM şirketlerinin bu hususta abonelerine kolaylık sağlaması takdire şayan.İşte Turkcell'inde dakika sorgulama , kontör sorgulama işlemi olağanüstü basit işlemler sonucu öğrenilebiliyor.2 adımda Turkcell Dakika Sorgulama ve Turkcell Kontör Sorgulama işlemini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

1.Kalan dakikalarınızı öğrenmek için cep telefonunuzun mesaj kısmına KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek anında öğrenebilirsiniz.

2.Cep telefonunuzdan *159# tuşlayarak "ara" tuşuna basıp ekrandan anında öğrenebilirsiniz.

3.Kurumsal Online İşlemler üzerinden de Turkcell Kalan Dakika Kontör Sorgulama işlemi yapabilir ve  anında kalan dakikalarınızı öğrenebilirsiniz.


turkcell-kalan-dakika-sorgulama