TTNET Başvuru Sorgulama | Türk Telekom Vdsl/Adsl İnternet Aboneliği ve Randevu Durumu

ttnet-basvuru-sorgulama-abonelik


Yaklaşık 9 milyon aboneye ulaşan TTNET ,Türkiye'nin en büyük servis sağlayıcısıdır.Diğer İSS'lere altyapı sağlayan TTNET,yeni adıyla Türk Telekom İnternet , mevut müşterilerini sürekli arttırmaktadır. Peki yeni abone olacakların veya abone olup bağlanmasını bekleyenlerin TTNET başvuru sorgulama süreci ne durumda , TTNET başvuru takibi'ni nasıl sağlayabilirim?

TTNET Başvuru Sorgulama - TTNET Başvuru Durumu - TTNET Bağlantı Randevu Değişikliği - TTNET adres değişikliği - TTNET abonelik iptal işlemlerimi nasıl yapabilirim ?

TTNET başvuru takibi,TTNET başvuru sorgulama işlemlerinizi sabit telefon veya cep telefonlarından 444 0 375 veya 444 1 444 'ü arayarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.Ayrıca bağlandığınız Müşteri hizmetleri yetkilisine ekiplere iletilmek üzere mesajlarınızı , açıklamalarınızı hatta randevu saatlerinizi ve günlerinizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz.


Ancak özellikle belirtmemiz gerekir ki irtibat olarak vereceğiniz cep telefonu numaralarınızın doğru ve aktif olduğuna dikkat ediniz,çünkü eğer ekipler sizi arar ve ulaşamazlarsa başvurunuzu tekrar çağrı merkezine sizden yeniden randevu alınmak üzere gönderebilirler.Eğer iki defa üst üste irtibat telefonunuz yanlış ise aboneliğiniz iptal edilecektir.Ayrıca abonelik için verdiğiniz adresinizi değiştirebilir ve abonelik işlemlerinizi iptal edebilirsiniz.


TTNET fatura sorgulama ödeme , TTNET Hizmet no öğrenme , TTNET Arıza , TTNET Kota sorgulama  için başlıklara tıklayın...