Avea ,Türk Telekom Mobil Fatura Detayı


Milyonlarca aboneye ulaşan Avea'nın yeni adıyla birlikte Türk Telekom Mobil'in aylık fatura detaylarına rahatlıkla ulaşabilir ve Avea fatura detaylarınızı bir tıkla öğrenebilirsiniz.
Aylık hizmet aldığımız firmaların fatura detaylarının günümüz çağında ulaşılabilir ve şeffaf olması müşteriler için çok önemli.Peki Avea fatura detayımı nasıl öğrenebilirim ? diyorsanız alttaki bir kaç adımı takip etmeniz yeterli.


avea-fatura-detayi-ogrenme


Avea ,Türk Telekom Mobil Fatura Detayı Öğrenme

Öncelikle şu adrese girin.Ardından Online işlemler sekmesine tıklayın.Sonrasında alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.


avea-turk-telekom-fatura-detayi


Üst tarafta turuncu kutucukla belirttiğimiz ilk kısma telefon numaranızı başında 0 olmadan yazın.Sonrasında telefonunuzun arama ekranından *952# tuşlayarak arama yapın.Size gelen 6 haneli şifreyi yazıp giriş butonuna tıklayın.Ardından kendi Avea ,Türk Telekom Mobil fatura detayı sayfanıza girmiş oldunuz.Şimdi alttaki ekranda da gösterdiğimiz gibi "Fatura işlemleri" butonuna tıklayın.


avea-turk-telekom-fatura-detayi

Fatura işlemleri butonuna tıkladıktan sonra geçmiş dönem faturaları sekmesine tıklayın.İşte hepsi bu kadar alttaki gibi tüm fatura detaylarınıza ücretlerine ulaşmış olacaksınız.


avea-fatura-detayi